KURUMSAL


Hakkımızda

Nasip Kabin Forklift kabinleri imalatında iddasını kalitesini arttırarak sürdürmektedir. Toyota ile başladığımız kabin imalatı Türkiyenin geneline hızla yayılmaktadır. HSTER, KOMATSU, BAOLİ, NETLİFT YALE, HYUNDAİ, SAMSUNG, CEYLİFT DOĞSAN, LİUGONG, TAİLİFT, YGS CLİFT, HELLİ, LİNDE, ÇUKUROVA İLİFT, OM PİMESCO, TCM, CLARK NBO, JUNG HEİNRİCH ve diğer markalar son teknikle dizayn edilerek makina iskeletindeki radüslere göre ön cam arka cam yerine uygun şekilde yapılmaktadır. Tavan görüş camları FLX'den yapılarak herhangi bir kırılma sonucu zarar vermemektedir. kapılar büyüklük durumuna göre tek parçalı ve çift parçalı olarak üst kısıma sürmeli çerçeveli alt kısıma sabit görüş camı takılmakta arka cam amortisörlü olarak makinadaki LPG tüpü, Hava filitresi egzost durumuna göre ayarlanmaktadır. Kabin boyası fırın boyadır. Silecek ön cama uygun yere takılır dizel ve LPG makina kapılarında amortisör vardır. Akülü makinalarıda tavan yarığına açılır kapak yapılır. kayıtlı olan olmayan tüm forkliftlere kabinleri makinadan ölçü alarak estetiğe uygun olarak dizayn ederek imal edip yerine götürerek montajı yapıyoruz.


Misyon & Vizyon

Müşterilerimizin memnuniyeti herzaman ana ilkemiz olmuştur. En iyi hizmeti sizlere sunabilmek için yatırımlarımıza aralıksız devam ederek markamızı en iyi noktalara taşıyacağız.

NASİP KABİN CAM Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişimlere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine "VİZYON" edinmiştir.

Ticari Bilgiler

NASİP KABİN ve CAM
75 Yıl Mah. Emko San. Sit. B-6 Blok No: 5 Odunpazarı / ESKİŞEHİR
Ticaret Sicil No: 34035 | Eskişehir Vergi Dairesi 156 410 811 96